ÄRI FOREVERIS

KUI SOOVID OSTA TOOTEID SOODSATE HINDADEGA, SIIS LIITU meiega, sest mitte kõik ärid ei ole ühtmoodi loodud. Forever Living Products loodi 1978 aastal ja enam kui 30 aasta möödudes on kompanii saanud maailma suurimaks Aloe Vera kasvatajaks, tootjaks ja turustajaks. Võid liituda ainult selleks, et soetada endale soodsamalt tooteid või hakata hoopis Foreveri edasimüüjaks. Forever Living Productsi ajaloos põhinevad kõik äriotsused aususel. Ehkki mõni ettevõte väidab end samasuguseid võimalusi pakkuvat, on oluline mõista, mis teeb võrkturundusettevõtte edukaks. Otsige järgmisi olulisi tegutsemispõhimõtteid:
KVALITEETENE TOODE - Unikaalsed, kvaliteetsed tooted annavad tunnistust ettevõtte, aga ka Teie kui edasimüüja usaldusväärsusest. Otsige eduka ärilooga turuliidrit.
EI MINGIT MÖÖDUMIST KARJÄÄRIREDELIL – Mitte keegi Teie tulevases tiimis olevatest inimestest ei peaks teist iial karjääriredelil mööduma. Kui nemad tõusevad kõrgemale, peate tõusma ka Teie. Foreveris on nii.
EI MINGIT AMETIALAST TASEMETELT KUKKUMIST - Hea turundusplaan võimaldab Teil end rahulikult tunda, muretsemata selle pärast, et Teid võidakse tegevusetuse pärast madalamale tasemele viia. Foreveris on nii.
BOONUSED ARVESTATAKSE JAEHINNA PEALT - Boonuste arvestamine jaehinna pealt tähendab, et edasimüüjana teenite rohkem. Meil on nii. Suhtuge ettevaatlikult boonustesse, mida makstakse hulgihinna pealt!
RAHALINE STABIILSUS - Stabiilne kasv on eduka tuleviku kindel indikaator. Vaadake- küsige üle ettevõtte terve eksisteerimisperioodi kasvu- ja müügiandmed.
PIKAEALISUS ja STABIILSUS - Foreveril on selja taga üle 30 aasta edukat tööd ja kogemused on suured.
LAI TOOTEVALIK - Koduse äri peamine edukuse alustala on aktiivsete klientide grupp. Sellise grupi saab luua üksnes tänu kvaliteetsetele laialt kasutatavatele toodetele. Kõik teavad, mis taim on aaloe. Meie edu püsib sellel taimel.
IGAKÜLGNE TOETUS - Teie edu on ettevõtte edu. Hea ettevõte pakub koolitusi, seminare, ergutusprogramme ja toetuskeskust.
RAHVUSVAHELINE - Ettevõtte rahvusvaheline töö demonstreerib selle stabiilsust, kasvu ja suurt ärikogemust. Terve maailm on Teie ees lahti.
PUUDUVAD LIITUMISTASUD JA AASTAMAKSED
ALUSTA ÄRI OMAS KODUS
- Oma kodust äri alustada on lihtne. Forever Living Products tagab edu igal sammul ja vastu soovib ainult Teie AEGA. Kui te ei tunne isiklikult ühtegi meie edasimüüjat, siis võtke minuga ühendust, aitame alustada või kui soovite sponsorit oma kodu lähedalt, saan aidata. Kogemustepagas on meil suur.
Liitudes saab Forever´i suurepäraseid tooteid kohe soodsamalt soetada. Õppematerjalide, eduplaani ja boonustasude eest hoolitseb firma.
Liituge Forever Living Productsiga ja kasutage head võimalust.
Riske ei ole - ei mingit liikmemaksu, kuutasu, aastatasu ega ostukohustust. Suuri invseteeringuid ei ole vaja teha. Saate soetada väärt tooteid ja soovi korral kasutada võimalust, mis muudab elusid ning tagab rahaliselt turvalise, terve ja rikka tuleviku. Te hakkate seda elu armastama! Meie teeme seda tööd ja pakume võimalust ka Teile.

FOREVER LIVING PRODUCTS

Forever Living Products loodi 1978. a peaaegu ainult unistuste ja raske töö baasil. Asutajaks oli Rex Maughan. Ettevõtmise eesmärk oli aidata kõigil, kes tahavad endale paremat elu luua, seda saavutada. Enam kui 30. aasta möödudes on Forever Living miljardeid väärt ettevõte, mis töötab rohkem kui 145 riigis. Forever valmistab ja müüb väga palju ainulaadseid väärtuslikke tooteid, mille olulisim koostisosa on aaloe - üks ehedamaid looduse kingitusi.
Foreveri unikaalne ärivõimalus tasub sellistele inimestele nagu teie selle eest, et jagate meie tooteid teistega. Üle 9,5 mln edasimüüja terves maailmas on leidnud tõhusa viisi, mida tuleb ette vaid kord elus. Tänu pisikesele ärile, mis algas pelgalt unistusest, tunnevad miljonid inimesed rõõmu sisukamast, tervislikumast ja rikkamast elust.
Kui Rex Maughan Forever Living Productsi asutas, teadis ta, et ettevõtte edu sõltub suuresti kahest tegurist: kvaliteetsest kaubast taskukohase hinnaga ning usaldusväärse ja tulusa ärivõimaluse loomisest sellistele inimestele nagu teie.
Kuivõrd mistahes äri rajaneb tarnijate, tootjate ja edasimüüjate võrgustikule, mõjutab üks takistus selles jadas lõpptoodet. Kui tarnijad tõstaksid hindu, oleks Forever Living sunnitud kas oma hindu kergitama või suur kahju kandma.
Rex teadis, et Forever Livingule ei olnud kasulik sõltuda kolmandatest osapooltest - kaupmeestest - , sest see ei oleks saanud tagada sellist kvaliteeti nagu tema nõudis. Sellepärast soetas Forever Living oma aaloeistandused, tootmis- ja pakendusettevõtted ning laod, vältides nii kolmandat osapoolt - kaupmehi.
See nutikas strateegia annab Forever Living Prdouctsile võimaluse kontrollida kvaliteeti ja hinda igal sammul - toorainest lõpptooteni, mida te armastate. Forever Living on kaitstud väga kõrgete hindade ja majandusraskuste eest.

See on täielikult sõltumatu.
Forever Living on stabiilne ettevõte, mille ajaloos on vaid kasv ja kasum. Teist sellist ärivõimalust ei ole.

See on edukas.
See on usaldusväärne.
See on ainus ärivõimalus, mis pakub teile täielikku ausust; ainus äri, mis kaitseb teie edu täpselt nii nagu enda omagi.

"TÖÖTA KODUS" ÄRIVÕIMALUS

Kui sa otsid võimalust teenida raha või otsid uut tööd või uut karjäärivõimalust, siis peaksid hakkama Forever´i edasimüüjaks. Sa oled ise enda boss, ilma et peaksid seda tegema üksinda. Forever annab oma edasimüüjatele suurepärase toetuse, koolituse ja ärivahendid. Sina võid saada tunnustuse ja edu ja kui sa alustad, ei lõpeta sa kunagi.

Paljudes ettevõtetes on nii, et töö mida teed, muutub ettevõtte varaks ja sulle ei maksta edaspidi selle eest enam mingit tasu. Uskumatu on aga tõsiasi, et Foreveris saad sa jätkuvalt oma osa ettevõtte kasumist, kuna sinu kunagised pingutused toovad ikka veel ettevõttele tulu. Millal iganes sinu edasimüüjad teevad ostu, saad sina nende käibelt kindlaksmääratud %-i jaehinnas (ja nendel summadel ei ole ülempiiri). Selle kompensatsioonimeetmega kindlustad sa rahaliselt iseenda ja oma laste elu.

Tean oma kogemustest, et Forever täidab alati oma lubadused. Kas sina sooviksid oma lastele või teistele pereliikmetele turvalist tulevikku? Kas oled valmis panustama seaduslikku ärivõimalusse ehitamaks endale kindel pensionipõlv või kogumaks tagavarad "mustadeks päevadeks"? Forever pole kiirelt-rikkaks-skeem, mis ei vaja jõupingutusi. Ma tean faktide põhjal, et Forever on reaalne ja kui ma poleks teda leidnud enda jaoks, siis poleks ma täna seal, kus ma olen.