KUIDAS SEE TOIMIB?

TURUNDUSPLAAN

Ettevõttes Forever Living Products saavutatakse edu lihtsalt. Jagage meie erilisi tervisetooteid ja unikaalseid finantsvõimalusi teistega ja teenige kasu, mis tagab rahalise sõltumatuse terveks eluks.

Te alustate oma kodu-äri, töötades kontrollitud ja laialt kasutatavate toodetega tuntud ja pidevalt kasvavas ettevõttes. Forever Living Products tagab teie ärile struktuuri ja toe. Teie panus on entusiasm. Teie kui Forever Livingu edasimüüja edu on garanteeritud. Jõudnud mõnele turundusplaani astmele, jäätegi sinna. Tunnete rõõmu ka oma meeskonna edust. Nende kordaminekud on ka teie omad!

Foreveri äriplaanis on kõik paika pandud nii, et te saavutaksite oma eesmärgid. Forever pakub maailma tasemel koolitusi, vahvaid ergutusprogramme ja sagedasi tunnustuskohtumisi. Forever vähendab paberite täitmist ja kauba nimestikke miinimumini, et saaksite oma aja pühendada kõige olulisemale- oma klientidele. Tänu hästi koolitatud ja tugevalt motiveeritud edasimüüjate meeskonnale, kasvab teie äri pidevalt, tuues teile rohkem tulu ning viies lähemale unistustele.

Foreveri toodete kvaliteet ja äriplaani lihtsus tähendavad, et igaüks võib oma elukvaliteeti parandada. Mõnest saab algul klient, kes otsib paremaid tervisetooteid ega saa toodete suurepärase toime kogemust teistega jagamata jätta. Teine märkab kohe väärt ärivõimalust ja alustab oma kodus edukat äri.

Forever Living Products on edukas ettevõte, mis töötab miljonite teiesarnaste inimestega, kellel on ühesugused elueesmärgid – parem tervis ja rahaline sõltumatus. Edu võti seisneb selles, et Forever Living Products väärtustab sama mida teiegi. Ta annab teile töövahendid, mille abil saate kontrollida elu ja elada nii, nagu olete alati unistanud.

TAGATUD EDU

Ettevõttes Forever Living Products saavutatakse edu lihtsalt. Jagage meie erilisi tervisetooteid ja unikaalseid finantsvõimalusi teistega ja teenige kasu, mis tagab rahalise sõltumatuse terveks eluks.

Kui kirjutate alla lepingule ja saate edasimüüjaks, asute Forever Livingu perre. Forever Living Productsi äri ei tähenda miljonidollarilisi reklaamikampaaniaid ega kaubanduskeskuste riiulite täistuupimist firma toodetega. Firma äri- see olete teie!

Teie sposnor ja piirkonna müügidirektorid on teile alati toeks. Peale selle varustab Forever teid hea õppematerjaliga, teil on võimalus kasutada elektroonilist raamatukogu ja arhiive. Oma äri rajamine kõlab heidutavalt, kuid igal sammul abi saades teate alati, et nad on siin teie edu pärast.

Forever Living Products pakub teile lihtsa ja läbiproovitud ringi, mis tagab edu. Kui teie ja teie meeskonna liikmed astute samm-sammult mööda selle ringi etappe, on teie äri suurus ja teenitud raha hulk piiramatu.
- Soetage ärikogumik
- Koostage plaan
- Rajage omale kliendibaas, müües kuus 4CC eest
- Suhelege pidevalt oma klientide ja tulevaste edasimüüjatega
- Jutustage ärivõimalusest
- Olge meeskonna uutele liikmetele abiks ja juhendage neid selles ringis

Rohkem aega selleks, mis on tõeliselt tähtis

Tänu Forever Livingule on teil lõpuks võimalus oma äriks. Olete iseenda ülemus, kontrollite oma tööaega, tunnete kasumist rõõmu ning liigute rahalise sõltumatuse poole.

Forever Livingu erilised tervise- ja ilutooted ning läbiproovitud ärivõimalus on just see, mida miljonid inimesed otsivad - parem tervis ja majanduslik turvalisus. Teenite raha pelgalt seda unistust teistega jagades.

Kõik, mis Forever Livingu ärivõimalus pakub, aitab teil luua usaldusväärse ja stabiilse äri. Ainulaadsetest meelepärastest toodetest regulaarsete ärikohtumisteni - kõik see toob kindlasti edu. Lisage meie lihtsa läbiproovitud plaani juurde oma entusiasm ning teil saab olema nii palju vabadust ja rikkust kui soovite.

BOONUSED

Forever Living Products usaldab teiesugustele inimestele ülesande jagada oma tooteid teistega. Saate kauba hulgihinnaga, seda jaehinnaga müües teenite aga kuni 43%. Lisaks sellele teenite kuni 18% isiklikku boonust iga uue teie poolt ärisse toodud edasimüüja eest, samuti selle eest, et aitate tal tooteid müüa. Kui teie edasimüüjad saavad aga assistant supervisoriteks, supervisoriteks ja assistant managerideks, teenite iga meeskonnaliikme pealt kuni 13% grupiboonust.

Kui sellest veel ei ole küll, hakkate iga enda grupis üleskasvatatud manageri eest saama liidriboonust alates 2% kuni 6% sõltuvalt sellest, millisel positsioonil nad teie organisatsioonis on.

Kõik need boonused võivad teil pea segi ajada, kuid tegelikult on asi väga lihtne. Sammuge läbiproovitud astmeid pidi edu poole. Aidake seda teistel teha. Te ei jõua silmaga pilgutada, kui boonuseid hakkab sadama rohkem kui kokku jõuate lugeda.

ARENG JA TUNNUSTAMINE

Boonused, kingitused, ametikõrgendused, prestiiž - kõik see kuulub töö juurde Forever Living Productsiga. Forever tähistab iga teie edu sammu väljateenitud väärika tunnustusega. Boonuseid muudkui sajab. Osalete edukalt vahvates ergutusprogrammides. Naudite firma kulul eksootilist puhkust. Saate üritustel ja koosviibimistel avaliku tunnustuse osaliseks. See on lihtsalt Foreveri viis öelda "aitäh".

Ergutus 

Forever Living Products pakub teile stiimuleid, et hoida teie motivatsioon ergas ja aidata edasi liikuda:
- Täielikult hüvitatud reisikulud suurele koosviibimisele.
- Kasumi jagamine
.
- Lisaboonused.
- Eksootilised puhkusereisid maailma eri paigus
.
- Eriesitlused, kus võite saada kingitusi, võita reise või pälvida eritunnustuse
.
- Ergutusprogrammi kaudu teenite kuus kuni 800 dollarit auto, laeva, maja või muu teie valitud asja soetamiseks
.

Kui soovid sellest suurepärasest võimalusest rohkem teada saada, külasta meie üritusi või lepi minuga kokku personaalne kohtumine!