MESILASTOOTED

Juba aegade algusest on mesilased mett, mesilaspiima, vaha ja õietolmu tootes hämmastanud inimesi oma võimekuse ja organiseerituse poolest.
Forever Living Products`il on pakkuda mitu märkimisväärset 100% naturaalset mesilastoodet. Mesitarudele on leitud suurepärane koht pestitsiididest ja muudest reostusainetest rikkumatus ümbruskonnas - merepinnast tublisti kõrgemal asauvates Arizona ja Lääne-Ameerika asustamata regioonides. Forever Living Products`ile kuulub mitu maailma suurimat ökomesilat, kus kasutatakse uusimaid looduslikele tingimustele vastavaid patenditud seadmeid.
Kõik Forever Living Products`i mesilastooted on valmistatud vastavalt USA toidu - ja ravimiameti (FDA) ning USA põllumajandusministeeriumi (USDA) rangeimatele nõudmistele. Need on looduslikud ja toitainerikkad ning korjatud otse mesitarudest.


FOREVER BEE POLLEN  Hind 15.78 €

Õietolmu tabletid

Õietolm sisaldab laia valikut organismile vajalikke aineid. Selle koostisesse kuuluvad peeaegu kõik vitamiinid. Selline vitamiinikompleks tagab inimtervisele ulatusliku positiivse mõju. Selles loodustootes on kõik B-grupi vitamiinid, samuti C-, D-, E- ja K-vitamiin ning A-vitamiin. Õitetolm sisaldab mitmeid mineraale, ensüüme ja koensüüme, taimseid rasvhappeid, letsitiini, süsivesikuid, valke ja 22 aminohapet, kaasa arvatud kõik kaheksat aminohapet, mida organism ise toota ei saa. Õietolmu tabletid on kvaliteetne toidulisand, mis parandab vereringesüsteemi, reguleerib seedimist, tugevdab immuunsust ja kaitseb vegetatiivset närvisüsteemi.


KOOSTIS : Ühes tabletis 500mg õietolmu. MUUD KOOSTISAINED: mesi, steriinhape, ränidioksiid, mesilaspiim.

KOGUS: 100 tabletti


SOOVITUSLIK TARVITAMINE: Vältimaks allergilist reaktsiooni alguses 1/4 tabletti iga päev, hiljem suurendada järk-järgult kogust kuni ühe tabletini kolm korda päevas.

Tootekood: 26
FOREVER BEE PROPOLIS   Hind 32.98 €

Taruvaigu tabletid


Mesilasvaik on üks tõhusamaid looduslikke antibiootikume, mis hävitab baktereid, viiruseid ja seeni. Taruvaik tugevdab meie immuunsüsteemi ning aitab püsida tervena. Taruvaigu tabletid on suurepärane toitainete allikas, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mineraale, aminohappeid ja ensüüme. Toode on 100% looduslik. Taruvaigu tabletid on rikastatud mesilasema piimaga. Sisaldab kõiki 22 aminohapet ja B-kompleksi vitamiine

KOOSTIS: ühes tabletis: 500mg taruvaiku. MUUD KOOSTISOSAD: mesi, sojavalgu isolaat, jaanikaunapuu, ränidioksiid, mandli lõhnaaine, steariinhape, kroskarmelloosnaatrium, mesilaspiim.

KOGUS: 60 tabletti

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kaks korda päevas (närida)

Tootekood: 27
FOREVER ROYAL JELLY   Hind 34.12 €

Mesilasema piima tabletid.
 

Mesilaspiim ergutab organismi ainevahetust, aitab kaasa rakkude taastumisele ning suurendab vastupanuvõimet haiguste ja sressi suhtes. Mesilasema piim sisaldab vitamiine A, C ja D ning rohkelt B-grupi vitamiine, sealhulgas B5-vitamiini. B5-vitamiin on kehas üks olulisemaid aineid, mis on vajalik valkude, rasvade, süsivesikute ja mitmete hormoonide ainevahetuseks ja sünteesiks. Mesilaspiimas on esindatud kõik olulisemad aminohapped, lisaks 10 asendatavat aminohapet, kaltsium, vask, raud, fosfor, kaalium, räni ja väävel.
Forever`i mesilasema piima tabletid on vajalik toidulisand kõigile, kes püüdlevad laitmatu elukvaliteedi poole.

KOOSTIS: mesilaspiima pulber 250mg. MUUD KOOSTISAINED: sorbitool, looduslik apelsinilõhnaaine, fruktoos, sidrunhape, steariinhape, magneesiumteatraat, ränidioksiid

KOGUS: 60 tabletti

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1-2 tabletti päevas (imeda keele all hoides)

Tootekood: 36