SONYA NÄOHOOLDUS

SONYA SKIN CARE KIT                                                 Hind 131.43 €

Sonya näonaha hoolduskomplekt

SONYA- see on ilu, noorus ja veetlus. Selle komplekti toodete peamised koostisosad on aaloe, puuviljaekstraktid, valge tee ja erilised niisutavad ained, mis värskendavad ja niisutavad nahka suurepäraselt. Näonaha hoolduskomplekt Sonya koosneb viiest tootest: näopuhasti, toonik, seerum, kreem ja koorija. Proovige see viieastmeline nahahooldusprotseduur järele. Hellitage oma nahka.

Soovituslik näohooldusprotseduur: 1. puhastage nahk Sonya näopuhastiga kaks korda päevas. 2. toniseerige nahka Sonya värskendava toonikuga kaks korda päevas. 3. kandke Sonya toitvat seerumit nahale kaks korda päevas, 4. kandke Sonya näokreemi nahale kaks korda päevas. 5. puhastage nahka Sonya koorijaga 1-2 korda nädalas.

Näonaha hoolduskomplekti kuulub: Sonya näopuhasti (kood 277), Sonya värskendav toonik (kood 279), Sonya toitev seerum (kood 281), Sonya näokreem (kood 280), Sonya näokoorija (kood 278)
Tooteid müüakse ka eraldi.

Tootekood: 282

NÄONAHA HOOLDUS SONYA KOMPLEKTIGA

Sonya näopuhasti: Aaloe ja puuviljaekstraktidega eriline näopuhasti eemaldab õrnalt jumestuse ja mustuse ega lase nahal kuivaks muutuda. Nahk muutub puhtaks ja siidjaks. Puhastage nahk igal hommikul ja õhtul Sonya näopuhastiga.

 1. samm: kandke puhastusvahendit sõrmeotstele
 2. samm: masseerige puhastusvahendit õrnade ringjate liigutustega näole ja kaelale
 3. samm: eemaldage liigne puhastusvahend käsna või vatitopiga, seejärel peske nahk hoolikalt sooja veega

Sonya värskendav toonik: Aaloe ja valge teega alkoholivaba toonik värskendab nahka ja aitab säilitada naha niiskustasakaalu. Kasutage hommikul ja õhtul, puhastades naha eelnevalt Sonya näopuhastusvahendiga.

 1. samm: niisutage toonikuga väike vatitopp
 2. samm: värskendage õrnade ringjate liigutustega näo ja kaela nahka
 3. oodake mõni minut ning kandke peale Sonya toitev seerum

Sonya toitev seerum:  Suurepärane valge tee ekstraktiga seerum ei lase nahal kuivaks muutuda ning aitab sellel nooruslikkust säilitada. Kasutage hommikul ja õhtul, puhastades naha eelnevalt Sonya värskendava toonikuga.

 1. samm: võtke seerumit sõrmeotstele, vajutades dosaatorit kolm korda
 2. samm: jaotage seerum sõrmeotstel ühtlaselt laiali
 3. samm: kandke seerum näole ja kaelale

Sonya näokreem: Kreem sisaldab aaloed, erilisi nahka niisutavaid ja värskendavaid aineid, mis aitavad säilitada naha õiget niiskustasakaalu ning head väljanägemist. Kasutage hommikul ja õhtul, kandes eelnevalt nahale Sonya toitvat seerumit.

 1. samm: võtke kreemipurgi kaane alt välja plastspaatel ja plaadike
 2. samm: määrige spaatliga plaadile kreemi
 3. samm: võtke sõrmeotstega plaadilt kreemi ning masseerige see õrnade ringjate liigutustega näole ja kaelale

Sonya nahakoorija: Mitmesugused karedad nahakoorijad võivad nahka kergelt ärritada. Selle vältimiseks kasutage seda suurepärast nahka sügavalt puhastavat, ent samal ajal õrnatoimelist aaloe ja jojooba mikroosakestega koorijat. Kasutage 1-2 korda nädalas, puhastades naha eelnevalt Sonya nöopuhastusvahendiga.

 1. samm: niisutage nahk veega, seejärel kandke koorijat sõrmeotstele
 2. samm: masseerige nägu ja kaela sõrmeotstega õrnalt 2-3 minutit, vältiga koorija sattumist silma
 3. samm: peske koorija sooja veega maha ning kuivatage nahk pehme käterätikuga
SONYA ALOE REFRESHING TONER                                 Hind 28.09 €

Sonya värskendav toonik

Aaloe, kurgi ja valge tee ekstraktiga Sonya värskendav toonik aitab nahka õigesti niisutada. Sellel alkoholivabal toonikul on lisaks niisutavale toimele ka nahka värskendav funktsioon. Kasutage toonikut pärast naha puhastamist Sonya näopuhastusvahendiga.

KASUTAMINE: kasutage hommikul ja õhtul, puhastade naha eelnevalt Sonya näopuhastusvahendiga. Niisutage väike vatitopp toonikuga ning puhastage õrnade ringjate liigutustega nägu ja kael.

KOGUS: 177 ml 

Tootekood: 279
SONYA ALOE PURIFYING CLEANSER                              Hind 28.09 €

Sonya näopuhasti

Alustage Sonya nahahoolduskomplekti kasutamist Sonya näopuhastusvahendist. Selle koostises olev aaloe ja puuviljaekstraktid on ühendatud nii, et need aitaksid õrnalt eemaldada mustuse ja jumestuse, laskmata nahal kuivaks muutuda. Sonya näopuhastusvahend jätab naha puhtaks ja pehmeks. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage puhasti järel Sonya värskendavat toonikut ja teisi nahahoolduskomplekti tooteid.

KASUTAMINE: puhastage nahk Sonya näopuhastusvahendiga igal hommikul ja õhtul. Kandke puhastit sõrmeotstele ning masseerige see õrnade ringjate liigutustega näole ja kaelale. Eemaldage liigne puhastusvahend käsna või vatitopiga, seejärel peske nägu ja kael hoolikalt sooja veega.

KOGUS: 177 ml

Tootekood: 277
SONYA ALOE NOURISHING SERUM                                 Hind 34.89 €

Sonya toitev seerum

Aaloe, mimoosi ja valge tee ekstrakte sisaldav Sonya toitev seerum ei lase nahal kuivaks muutuda ning kaitseb ja toidab seda. Seerum on suurepärane alus Sonya näokreemile.

KASUTAMINE: kasutage hommikul ja õhtul, puhastades naha eelnevalt Sonya värksendava toonikuga. kandke seerumit sõrmeotstele, vajutades dosaatorit kolma korda. Jaotage seerum sõrmeotstel ühtlaselt laiali ning kandke see õrnade liigutustega näole ja kaelale.

KOGUS: 118 ml

Tootekood: 281

SONYA ALOE DEEP MOISTURIZING CREME                 Hind 23.73 €

Sonya sügavniisutav aaloekreem

Sonya sügavniisutav männikooreekstraktiga aaloekreem on Sonya nahahooldussarja uusim toode. Kreem kustutab suurepäraselt teie naha niiskusejanu. Männikooreekstrakt sisaldab looduslikke aineid, oligomeerseid protsüaniide, mis on ühed tugevamad looduses leiduvad antioksüdandid. Männikooreekstrakt võitleb aktiivselt vabade radikaalide vastu, kaitstes ja tugevdades nii naha kollageeni. Teadlased arvavad, et võitlus vabade radikaalide vastu on üks parimaid viise vananemistundemärkide neutraliseerimiseks. Meie uues Sonya sügavniisutavas kreemis sisalduv männikooreekstrakt aitab koos eheda stabiliseeritud aaloe, keramiidide ja uue põlvkonna niisutajatega säilitada niiskuse ja küündida sügavale naha sisekihtideni, et taastada ja säilitada naha nooruslik sära.

KASUTAMINE: naha intensiivseks ja sügavuti niisutamiseks kasutage õhtul Sonya toitva seerumi järel. Võtke kreemipurgi kaane alt välja plastspaatel ja plaat. Ammutage spaatliga purgist kreemi ja määrige plaadile. Võtke plaadilt sõrmeotstega kreemi ning masseerige õrnade ringjate liigutustega nahale. Peske spaatel ja plaat iga kasutuskorra järel hoolikalt kuuma veega puhtaks ja kuivatage enne tagasiasetamist purgi kaane alla.

KOGUS: 71 g

Tootekood: 311
SONYA ALOE DEEP - CLEANSING EXFOLIATOR             Hind 21.07 €

Sonya nahakoorija

Igapäevane keskkond võib meie nahale negatiivset mõju avaldada. Mitmesugused karedad nahakoorijad on kärmed nahka ärritama. Selle vältimiseks kasutage Sonya nahakoorijat. Nahka sügavalt puhastav, ent samal ajal õrnatoimeline aaloe ja naturaalsete jojooba mikroosakestega koorijat kasutades muutub nahk pehmeks ja siledaks. Aaloe niisutab  suurepäraselt, jojooba mikroosakesed aga puhastavad nahka.

KASUTAMINE: kasutage 1-2 korda nädalas, puhastades naha eelnevalt Sonya näopuhastusvahendiga. Esmalt niisutage nahk veega, seejärel kandke koorijat sõrmeotstele ning masseerige sellega 2-3 minutit õrnalt nägu ja kaela (vältige koorija sattumist silma). Pärast seda loputage koorija hoolikalt sooja veega maha ning kuivatage nahk käterätikuga.

KOGUS: 118 ml

Tootekood: 278
SONYA ALOE BALANCING CREME                                    Hind 26.77 €

Sonya tasakaalustav näokreem

Sonya näokreem sisaldab aaloed, nahka värskendavaid ekstrakte ja erilisi niisutavaid aineid, mis aitavad säilitada naha õiget niiskustasakaalu ja head väljanägemist. Kasutage kreemi koos Sonya toitva seerumiga ning teie nahk muutub pehmemaks, siledamaks ning saab enam niiskust kui iial varem!

KASUTAMINE: kasutage hommikul ja õhtul Sonya toitva seerumi järel. Võtke kreemipurgi kaane alt välja plastspaatel ja plaat. Ammutage spaatliga purgist kreemi ja määrige plaadile. Võtke plaadilt sõrmeotstega kreemi ning masseerige õrnade ringjate liigutustega nahale. Peske spaatel ja plaat iga kasutuskorra järel hoolikalt kuuma veega puhtaks ja kuivatage enne tagasiasetamist purgi kaane alla.

KOGUS: 71 g

Tootekood: 280