TÖÖTA KODUS

Mida teeksid, kui Sul oleks rohkem vaba aega? Leiaksid endale harrastuse? Osaleksid aktiivsemalt ühiskondlikus elus? Reisiksid mööda maailma? On üks põhjus, mis ei lase inimestel aega veeta nii, nagu nad seda tegelikult tahasid. On üha enam peresid, kus mõlemad vanemad käivad tööl. Tööpäevad on aina pikemad. Eelarved tõmbuvad järjest kiitsakamaks. Tuleb mõelda, kuidas ots otsaga toime tulla. Küllap mõtled, et ainus väljapääs sellest vaevarikkast ringist on mingisugune radikaalne muutus - naasmine kooli, loteriivõit, kuulsaks saamine, suurte rahasummade investeerimine mõnda riskantsesse projekti...

On veel teine võimalus.

Forever Living Products on teistsugune ettevõtte, mis on loodud selleks, et tasuda igasuguste riskantsete investeeringute ja ootamatute stsenaariumideta sellistele inimestele nagu sina ja avada uks sellisesse tulevikku, millist oled alati ihaldanud. Ühenda oma tegutsemistuhin meie läbiproovitud võimalusega ning saavutad rohkem kui oled iial lootnud.

- Aeg selleks, mis on tõeliselt oluline
- Rohkem sääste sinu eelarves
- Raha kõrghariduseks
- Muretu vanaduspõlv
- Tulu, mille võid pärandada lastele
- Aitad teistel sisukamalt elada

Foreveri ainulaadne ärivõimalus muudab selle tegelikkuseks, aidates sul igasuguste riskantsete investeeringuteta luua oma koduse äri. Saad pidevat palka ja uskumatult suuri boonuseid, kindlustades endale nii rahaliselt turvalise tuleviku, kuuludes samal ajal head tegeva kogukonna hulka. Sinu palgavõimalused on seejuures piiramatud. Mida rohkem töötad, seda enam teenid. Sinu palgal ei ole ülempiiri. Eriharidust ei ole tarvis. Kas saaksid sama öelda mõne muu töö kohta?

Kui oled valmis teada saama, kuidas sinul võiks tänu Forever Living Products´ile olla rohkem vaba aega, finantssõltumatus ja parem tulevik perele, oled õiges kohas! Kui soovid sellest suurepärasest võimalusest rohkem teada saada, külasta meie üritusi või lepi minuga kokku personaalne kohtumine!

NB! Forever ei väida, et Edasimüüja saavutab finantsedu ilma tööta või lootes vaid teiste pingutustele. Hüvituse maksmine FLP-s oleneb toodete müügist. Edasimüüja on sõltumatu ettevõtja, kelle edu või ebaõnn sõltub tema isiklikest jõupingutustest.

Miks just võrkturundus?

Forever Living Products on võrkturundusettevõte (ingl k multi-level marketing, lühend MLM). See struktuur on loodud eesmärgiga, et teie oleksite firma turundus- ja müügispetsialistid. Selle asemel, et raisata tuhandeid eurosid traditsioonilise reklaami peale, makstakse teile, et jagaksite Forever Living Productsit teistega. See võrkturunduse ülesehitus pakub teile palju eeliseid, mis traditsioonilises äris puuduvad.

Oma äri 

Te valite ise oma saatuse. Selle asemel, et teha oma ülemus veel rikkamaks, toob kogu teie töö kasu teile endale. Oma äriga saate nautida vabadust ja paindlikkust, rääkimata maksueelistest.

Vähe riske ja ei mingeid lisakulusid

Tradistsioonilise ülesehitusega äri rajamiseks on tarvis kümneid tuhandeid eurosid, mainimata pangalaenu, mille tagasimaksmiseks kulub aastakümneid. Koduse äri alustamiseks Forever Livinguga läheb vaja vaid paarisada eurot. Te ei pea värbama töötajaid, maksma toetusi ega kandma lisakulusid. Lõpuks ometi on teil oma äri võimalus.

Ülempiirita palk

Ettevõtted, milles töötate, piiravad vastavalt turustandarditele teie palga suurust. Forever Livingus ei ole teie palgal ülempiiri. Mida rohkem töötate, seda enam teenite.

Kasum

Foreveri võrkturunduse strateegia suurimaks eeliseks on pidev tulu. Teenite Forever Livingu ärisse toodud edasimüüjate eest alati preemiat ning raske töö eest saate alaliselt palka. Forever Living on loodud selleks, et teil hästi läheks. Riskid on väikesed, võimalused aga piiramatud. Teil on vaja vaid tahet saavutada edu, et jõuaksite sellise tulutasemeni, millest te isegi unistada ei ole julgenud.

 

Miks on Forever Living Products õige valik?

Forever Living Products on teistsugune ettevõte, mis loob igaühele unikaalsete tervisetoodete ja võrreldamatu finantsvõimaluse kaudu parema elukvaliteedi.

Forever Living Productsi ajaloos põhinevad kõik äriotsused aususel. Ehkki mõni ettevõte väidab end samasuguseid võimalusi pakkuvat, on oluline mõista, mis teeb võrkturundusettevõtte edukaks. Otsige järgmisi olulisi tegutsemispõhimõtteid:

KVALITEETENE TOODE - unikaalsed, kvaliteetsed tooted annavad tunnistust ettevõtte, aga ka teie kui edasimüüja usaldusväärsusest. Otsige eduka ärilooga turuliidrit.

EI MINGIT MÖÖDUMIST KARJÄÄRIREDELIL - ükski teie rühmas olevatest inimestest ei peaks teist iial karjääriredelil mööduma. Kui nemad tõusevad kõrgemale, peate tõusma ka teie.

EI MINGIT AMETIALAST KUKKUMIST - hea turundusplaan võimaldab teil end rahulikult tunda, muretsemata selle pärast, et teid võidaks tegevusetuse pärast madalamale tasemele viia.

BOONUSED ARVESTATAKSE JAEHINNA PEALT - boonuste arvestamine jaehinna pealt tähendab, eteteie - edasimüüja - teenite rohkem. Suhtuge ettevaatlikult boonustesse, mida makstakse hulgihinna pealt.

RAHALINE STABIILSUS - stabiilne kasv on eduka tuleviku kindel indikaator. Vaadake üle ettevõtte terve eksisteerimisperioodi kasvu- ja müügiandmed.

PIKAEALISUS - mida kauem on ettevõte eksisteerinud, seda enam on tal kogemust ja stabiilsust. Otsige ettevõtet, mille kasvu ja kindla juhtimise ajalugu ulatub vähemalt 5. aasta taha. Forever Livingul on selja taga üle 30. aasta edukat tööd.

LAIALT KASUTATAVAD TOOTED - koduse äri peamine edukuse alustala on aktiivsete klientide grupp. Selle saab luua üksnes tänu kvaliteetsetele laialt kasutatavatele toodetele.

IGAKÜLGNE TOETUS - teie edu on ettevõtte edu. Hea ettevõte pakub koolitust, seminare, ergutusprogramme ja toetuskeskust.

RAHVUSVAHELINE SELTSKOND -ettevõtte rahvusvaheline töö demonstreerib selle stabiilsust, kasvu ja suurt ärikogemust.