VITAMIINID JA MINERAALID

Hea tervis saab alguse heast toitumisest. Tänapäeva põllumajanduse saavutused toovad kaupluselettidele üha suurema toiduvaliku. See ei tähenda aga sugugi, et toiduainete kvaliteet oleks parem. Põllumajandustoodangu intensiivne kasvatamine kurnab pinnase ning põllupidajad kasutavad selle kompenseerimiseks sünteetilisi väetisi. Seega ei tasu imeks panna, et üha enam inimesi on kakanud tarvitama toidulisandeid kui vahendeid, mis tagavad piisava hulga eluks vajaminevaid toitaineid, millel on elukvaliteedi seisukohalt ülioluline roll. 
Forever Living Productsi toidulisandid on valmistatud väga kvaliteetsetest toorainetest, mis kasutatakse ja korjatakse puhtaimatest paikadest ja töödeldakse uusimate tehnoloogiate abil. Iga toode säilitab oma toiteväärtuse.


 FOREVER DAILY  Hind 17.94 €

Päevaseks energiavajaduseks. 

Tegu on uudse toidulisandiga, mis sisaldab „Forever Living“ patenditud aaloe oligosahhariidide kompleksi (AOS). „Forever Daily“ varustab organismi 55 hästi tasakaalustatud toitainega (sealhulgas tähtsaimad vitamiinid ja mineraalid) ning tagab nende toitainete tõhusama omastamise ja mineraalide jõudmise organismi teatud süsteemidesse. „Forever Daily“ on toidulisand, mille koostises on optimaalne kogus olulisi looduslikke taimset päritolu toitaineid, bioflavonoide, moodsate tehnoloogiate abil töödeldud antioksüdante ning patenditud puu- ja juurviljasegu. Tänu sellele saab organism kõiki vajalikke peamisi ja täiendavaid mikro- ja makrotoitaineid. See eriline toode toidab keha ja hoolitseb selle eest: toidulisand katab meie igapäevased toitumispuudujäägid ning aitab püsida terve ja energilisena.

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalne tselluloos, steariinhape, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, etüülvanilliin, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, dekstroos, keskmise ahelaga triglütseriidid, trinaatriumtsitraat.

KOGUS KAHES TABLETIS: A-vitamiin (beetakaroteen) 800 μg RE, C-vitamiin (L-askorbiinhape) 80 mg, D-vitamiin (kolekaltsiferool) 5 μg, E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat) 12 mg α-TE, B1-vitamiin (tiamiinhüdrokloriid) 1,1 mg, B2-vitamiin (riboflaviin) 1,4 mg, Niatsiin (nikotiinamiid) 16 mg NE, B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriid ja, püridoksiin-5‘-fosfaat) 1,4 mg, Foliaat (pteroüülmonoglutaamhape) 200 μg, B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) 2,5 μg, Biotiin (D-biotiin) 50 μg, Pantoteenhape (kaltsium-D-pantotenaat) 6 mg, Raud (raudbisglütsinaat) 6 mg, Jood (kaaliumjodiid) 6 mg, Tsink (tsinkbisglütsinaat) 5 mg, Seleen (L-seleenmetioniin) 30 μg, Vask (vaskbisglütsinaat) 0,9 mg, Mangaan (mangaanbisglütsinaat) 1 mg, Molübdeen (naatriummolübdaat) 30 μg, Kroom (kroompikolinaat) 30 μg, Kompleks AOS* 108,2 mg, *Kaltsium (kaltsiumbisglütsinaat) 50 mg, *Magneesium (magneesiumbisglütsinaat) 25 mg, *Tsitruseliste bioflavonoidid 24,7 mg, *Aaloegeel 3 mg, *Hesperidiin 2 mg, *Koensüüm Q10 1 mg, *Luteiin 1 mg, *Lükopeen 1 mg
*Zeaksantiin 500 μg, Patenditud segu** 100 mg, **Õunapulber (Malus domestica), peedipulber (Beta vulgaris), paprikapulber (Capsicum frutescens), tomatipulber (Lycopersicon esculentum), maasikapulber (Fragaria ananassa), jõhvikapulber (Vaccinium macrocarpon), kirsipulber
(Malpigia glabra L.), kapsapulber (Brassica oleracea var. acephala), spinatipulber (Spinacia oleracea), sibulapulber (Allium cepa), mangostanipulber, (Garcinia mangostana L.), salat-euterpepalmi (assai) (Euterpe oleracea) pulber, murakapulber(Rubus fruticosus), granaatõunapulber (Punica granatum), mustikapulber (Vaccinium corymbosum), spargelkapsapulber (Brassica oleracea var. italica), lehtkapsapulber (Brassica oleracea var. acephala), porgandipulber (Daucus carota var. sativus), kõrvitsapulber (Cucurbita pepo), viinamarjapulber (Vitis vinifera).

KOGUS: 60 tabletti.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: kaks tabletti päevas toidulisandina

Tootekood: 439

 
 


VIT♂LIZE - NAISTELE  Hind 28.35 €

Energiaallikas naistele

Vaevarikkad PMS sümptomid, ebameeldivad aistingud menopausi ajal ja kuseteede talitlushäired võivad olla tingitud hormonaalsetest muutustest ja teatud ainete puudusest. „Vit♀lize on antioksüdandirikaste puuviljade, ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalide looduslik kooslus, mis on loodud just naiste vajadusi silmas pidades. Patenditud taimesegu „Vit♀lize sisaldab patenditud taimesegu (õun, kannatuslille õied ja hiina sidrunväändik). Neid taimi on juba aastasadu kasutatud hormonaalse tasakaalu taastamiseks ja üldise seisundi parandamiseks. „Vit♀lize“ sisaldab jõhvikapulbrit, mille kasu tervisele on tõestatud kliiniliste uuringutega. Forever Living Products valmistab jõhvikapulbrit patenditud meetodil. Tänu unikaalsele tootmisviisile ei hävita maomahl jõhvika kasulikke omadusi ning toitained jõuavad edasi soolestikku, kus organism need vähehaaval omastab. Eriline toitainekooslus „Vit♀lize“ sisaldab ainulaadset, just naistele loodud toitainesegu, mis aitab terve olla ja hormoonidel tasakaalus püsida. Hormoonide tootmiseks on vaja magneesiumi, C- ja B-vitamiini, kuid stress ja mõningate levinud ravimite (sealhulgas rasestumisvastaste ja hormoonasendusravi preparaatide) tarvitamine vähendab oluliselt nende kogust organismis. Need vitamiinid on ühitatud patenditud kujul raua ja kaltsiumi – kahe mineraaliga, mis on väga tähtsad terve südame, veresoonte ja luude jaoks. Toitainete proportsioonid on suurepäraselt tasakaalus, tänu millele on nende toime optimaalne.
 

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, steariinhape, võrkstruktuuriga naatriumisool, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, magneesiumstearaat, dekstroos, keskmise ahelaga triglütseriidid (MCT), trinaatriumtsitraat.
Kogus kahes tabletis: C-vitamiin (askorbiinhape) 40 mg,  D-vitamiin (kolekaltsiferool) 5 μg, E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülatsetaat) 11 mg,  B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriid) 0,7 mg, Foliaat (foolhape) 100 μg, B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) 1,2 μg Kaltsium (kaltsiumirikkad vetikad) 60 mg, Raud (raudbisglütsinaat) 2,5 mg, Magneesium (magneesiumbisglütsinaat) 30 mg.
Patenditud segu* 287,5 mg, *Jõhvikapulber (Vaccinium macrocarpon),õunapulber ( Malus domestica ), kannatuslille ( Passiflora incarnata ) õie pulber, hiina sidrunväändiku marja ( Schisandra chinensis (Turcz.) Baill ) pulber.
 
KOGUS: 120 tabletti.

SOOVITATAV: kaks tabletti kaks korda päevas toidulisandina
 

Tootekood: 375

VIT♂LIZE - MEESTELE  Hind 26.79 €
Energiaallikas meestele 

Iga mees puutub varem või hiljem kokku eesnäärmemurega. „Vit♂lize“ on loodud „Forever Pr♂6“ baasil, kuid see sisaldab rohkem kergesti omastatavaid toitaineid ja efektiivseid taimseid koostisosi. Kui tarvitate „Vit♂lize“, toitute tervislikult ja teete regulaarselt sporti, püsib eesnääre tervena. Sellesse ainulaadsesse, hoolikalt valmistatud tootesse on kätketud mitmesuguste tõhusate ainete kooslus. Toidulisand sisaldab ravimtaimi, vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mis hoiavad kuseerituse, munandite talitluse ja eesnäärme korras. Patenditud taimesegu „Vit♂lize“ valmistamisel on kasutatud patenditud taimesegu, milles on oliiviõli, granaadiekstrakt ja kõrvitsaseemneõli. Neid taimi on juba aastasadu kasutatud eesnäärme tervendamiseks. Eriline toitainekooslus: „Vit♂lize“ on just meestele loodud toitainesegu, mis aitab püsida tervena ja hoiab eesnäärme talitluse normis. Et eesnääre püsiks terve, on vaja C-, D-, E ja B6 -vitamiini. Neile vitamiinidele on lisatud kaks mineraali: seleen ja tsink. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et need on eesnäärme tervisele väga vajalikud. Lisaks sisaldab „Vit♂lize“ täpselt nii palju lükopeeni, kui eesnäärme optimaalseks talitluseks vaja.

MUUD KOOSTISAINED: želatiin, glütserool, puhastatud vesi, mesilasvaha, sojaletsitiin  hariliku jaanikaunapuu ekstrakt. Sisaldab soja.
Kogus kahes kapslis: C-vitamiin (askorbiinhape) 80 mg, D-vitamiin (kolekaltsiferool) 5 μg E-vitamiin (D-alfa-tokoferool) 12 mg, B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriid) 1,4 mg, Tsink (tsinkarginiinkelaat) 10 mg, Seleen (seleeniga rikastatud pärm) 55 μg. Patenditud segu* 892,5 mg *Oliiviõli, kõrvitsaseemneõli ( Cucurbita pepo ), granaadiekstrakt ( Punica granatum), lükopeen.

KOGUS: 60 geelkapslit.

SOOVITATAV: kaks kapslit päevas toidulisandina

Tootekood: 374


FOREVER VISION  Hind 20.21 €

Toidulisand silmade ja nägemise igakülgseks toetamiseks

Toidulisandite valikul jäävad silmad sageli tähelepanuta. Nägemine on väga oluline meel, mille eest tuleks korralikult hoolitseda. Tuleb aeg, mil silmadele on vaja rohkem tähelepanu pöörata. Mustikaekstrakti, mitmesuguseid antioksüdante ja muid toitaineid sisaldav toidulisand Forever Vision on loodud nägemise parandamiseks ja silmade õigeks varustamiseks toitainetega. Mustikas on ammu tuntud silmade abimees. Preparaadis sisalduvad toitained tugevdavad kapillaare, parandavad verevarustust, kaitsevad silma võrkkesta, hoiavad nägemise korras ning soodustavad normaalse sidekoe kujunemist. Kaks Forever Vision tabletti päevas on lihtne viis näha selgelt tulevikku.

MUUD KOOSTISAINED: tardaine, dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos,steariinhape, ränidioksiid.
Kogus ühes tabletis: A-vitamiin (beetakaroteen) 1500 μg RE, C-vitamiin (L- askorbiinhape) 30 mg,
E-vitamiin (D-alfa-tokoferüülhappe suktsinaat) 12,4 mg, α-TE, Tsink (tsinktsitraat) 7,5 mg,
Vask (vaskglükonaat) 2,5 mg, Mustikaekstrakt (Vaccinium myrtillus) 30 mg, Tsüsteiin (n-atsetüültsüsteiin) 25 mg, Kõrge peiulille (Tagetes erecta) ekstrakt 15,5 mg, Astaksantiin 2% 5 mg, Resveratrool 20% 2,5 mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1-2 tabletti päevas.

KOGUS: 60 tabletti

Tootekood: 235

FOREVER IMMUBLEND Hind 17.42 €

Toidulisand immuunsüsteemi igakülgseks toetuseks

Forever Immublend toetab kõiki immuunsüsteemi funktsioone. Patenditud toidulisandi koostisained on valitud nii, et igaüks neist tugevdaks immuunsüsteemi teatud talitlust. Forever Immublend paneb meie organismi bioloogilise kaitsesüsteemi tööle suurimal võimsusel, tänu millele saame muretult oma igapäevaelu elada. Immuunsust parandav toidulisand sisaldab fruktooligosahhariide, laktoferiini,leht-kobartorikut (maitake-seent), shiitake-seent, tsinki ning  C- ja D-vitamiini. Iga koostisaine panustab meie organismi heaolusse isemoodi:
• fruktooligosahhariidid hoiavad seedetrakti probiootiliste bakterite taseme normis,
• laktoferiin toetab immuunrakkude tootmist ja aitab kasulike bakterite taset seedekulglas optimaalsena hoida,
• maitake- ja shiitake-seened toetavad immuunrakkude tootmist ja südame veresoonkonna talitlust,
• D-vitamiin tugevdab immuunrakke,
• C-vitamiin võitleb vabade radikaalide vastu,
• tsink võitleb vabade radikaalide vastu ja toetab immuunrakkude tootmist.
Toidulisandi eriline valem hoolitseb immuunsüsteemi eest igakülgselt. See varustab immuunsüsteemi oluliste toitainete ja naturaalsete taimsete ainetega, mis toetavad üheskoos
immuunsüsteemi funktsioone.

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalliline tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, steariinhape,
magneesiumstearaat, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, dekstroos, sojaletsitiin, naatriumtsitraat.
Kogus kahes tabletis: RPN C-vitamiini (L-askorbiinhapet) 90 mg 100%, D-vitamiini (kolekaltsiferooli) 10 mcg 200%, Tsinki (tsinkglükonaati) 15 mg 75%, Patenditud segu 358 mg,
(fruktooligosahhariidid, laktoferiin, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, shiitakeseene (Lentinula edodes) pulber, leht-kobartorikuekstrakt)

KOGUS: 60 tabletti

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kaks korda päevas

Tootekood: 355

 C -vitamiin, ABSORBENT - C   Hind 18.79 € 

C-Vitamiini ja kaerakliide segu

C-vitamiini igapäevast tarvitamist on iidsetest aegadest seostatud hea tervisega. Tänapäeva teadus annab meile selle vitamiini tervitamiseks rohkemgi põhjuseid: 1.tugev antioksüdant, mis aitab organismi kaitsesüsteemil vabade radikaalide vastu võidelda.
2.vajalik nahale, kuna see tõhustab rakkudevahelist kollageeni moodustamist. 3.vajalik, et sidekoed terved oleksid.
Inimorganism ei ole võimeline ise C-vitamiini tootma, sellpärast peame seda saama toidust. C-vitamiini olulisus organismile on ilmselge. Teaduslikud uurigud kinnitavad, et stress, ravimid ja keskkonnasaaste kulutavad keha C-vitamiini varusid. Näiteks võib ühe sigareti suitsetamine hävitada kuni 25mg C-vitamiini. Selle vitamiini puudus põhjustab igemete veritsust ja kapillaaride purunemist. Toidulisand sisaldab veel kaerakliisid- ühes tabletis on 60mg C-vitamiini ja 500mg kaerakliisid. Kaerakliid (hästilahustuvad puhastamata kiudained kaerast) aitavad C-vitamiini paremini omastada. Ainulaadse patenditud protsessi abil loodud koostis tagab, et organism omastab kõik tabletis sisalduvad 60mg C-vitamiini. Hea tervise säilitamiseks on C-vitamiini toidulisandit soovitatav tarvitada iga päev.


KOOSTIS: naturaalsed kaerakliid, sorbitool, mesi, askorbiinhape, steariinhape, apelsinilõhnaaine, tsitruse bioflavonoidid, papaia viljalihapulber, ränidioksiid

KOGUS: 100 tabeltti (igas tabeltis on 60mg C-vitamiini)

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kuni kolm korda päevas toidulisandina.

Tootekood: 48

FOREVER ACTIVE HA Hind 31.20 €

Hüaluroonhappe, kollajuure ja ingveriõli kapslid

Forever Active HA sisaldab unikaalset madalmolekulaarse hüaluroonhappe vormi. Selle komponendi niisutavad- ja määrdeomadused, lisaks ingveriõli ja kurkum, teevad turul sellest tootest ühe võimsama toitainete ühendi ja naha niisutaja.
Hüaluroonhape (HA) on spetsiaalne proteiin, mida keha toodab eesmärgiga määrida ja pehmendada sinu liigeseid ja lihaseid ning kindlustada nahka liigse kuivamise eest. Mida aeg edasi, seda vähem ja vähem toodab keha HA-d. HA vähenedes kaotab organism loomuliku määrimisvõime ja sinu nahk paistab kare ja kuiv. Alles hiljuti sai HA-d vaid süstida, sest seedesüsteem ei omastanud seda tema naturaalses vormis, aga tänu Injuv® protsessile, saab HA-d manustada nüüd ka suu kaudu.
Madalamolekulaarne HA, lisaks Ingveriõli ja Kurkumijuure jõud- Forever Active HA on sinu tagasitee võti õlitatud „masinavärgi“ juurde!

TEISED AINED: sojaõli, zhelatiin, glütseriin, kollane meevaha, maltodekstriin, destileeritud vesi, tsinkoksiid ja letsitiin. SISALDAB SOJA.
Kogus kahes kapslis: Injuv hüaluroonhappekompleks, 9% madala molekulmassiga hüaluroonhapet natriumhüaluronaadist 80 mg, ingveri(Zingiber officinale) juure õli 50 mg, hariliku kollajuure (curcuma longa) juure pulber 50 mg.

KOGUS: 60 kapslit

SOOVITUSLIK TARBIMINE: 1 kapsel 2 x päevas

Tootekood: 264


FOREVER GARLIC TYME  Hind 18.79 €

Küüslaugu - tüümiani kapslid

Küüslaugu ja tüümiani on toitudes kasutatud juba tuhandeid aastaid. Ühel Egiptuse papüürusel aastast 1500 e.Kr. oli kirjas 22 meetodit, kuidas küüslauku tervise huvides kasutada. Alles tänapäeval hakkame mõistma küüslaugu ja tüümiani tegelikku toimet. Küüslauk ja tüümian on kaks tugevad antioksüdanti. Nad annavad suurepärase võimaluse hea tervise hoidmiseks. Kui küüslauku lõigata või purustada, aktiveeruvad selle ensüümid ning moodustavad tugeva aine. Uuringud on näidanud, et küüslaugu teised koostisosad stimuleerivad ainevahetust, muundades lipiide energiaks ja aidates organismi vabade radikaalide vastu kaitsta. Selles pehmes, lõhnata kapslis on tervislike ainete hulgas alliin ja letsitiin, mis aitavad rasvu emulgeerida. Ka küüslaugu väävliühenditel on märgatud inimorganismile kasulikke omadusi. Küüslauk sisaldab mikroelementi germaaniumi, mis tugevdab imuunsüsteemi, ning seleeni, mis on mikroelemendist antioksüdant. Tüümian sisaldab antioksüdante tanniin, fenool ja tümool (saponniinid). Teised kasulikud toitained Garlic-Thyme’is on kaalium, kaltsium, magneesium, B-vitamiinid ja C-vitamiin.

TEISED AINED: Rapsiõli, želatiin, glütseriin, letsitiin, mesilasvaha, destilleeritud vesi, jaanikaunaekstrakt.
Kogus ühes kapslis: Vedel lõhnatu küüslaugukontsentraat 10 mg (võrdne 1 g värske küüslauguga), tüümianipulber 50 mg

KASUTAMINE: Võtke üks pehme kapsel iga söögikorra ajal.

KOGUS: 100 pehmet kapslit

Tootekood: 65

GIN - CHIN  Hind 18.79 €        
Ženšenni ja salvei tabletid

Gin-Chin on ženšenni ja Kolumbia salvei ainulaadne kooslus, milles on ühendatud ida ja lääne tarkus. Tänapäeva elutempo ja pidevad stressisituatsioonid kurnavad meie organismi. Gin-Chin aitab tagasi saada jõu ja elurõõmu. Salvei on hea oomega-3 rasvhapete, naturaalsete antioksüdantide, kiudainete ja valkude allikas. Taime valgusisaldus on suurem kui nii mõnelgi teraviljakultuuril. Näiteks on salveis 19-23% valku, sama kui nisu sisaldab 14%, mais 14%, riis 8,5%, kaer 15,3% ja oder kõigest 9,2% valku. Salveivalgus on olemas kõik vajalikud aminohapped, lisaks sisaldab see looduslikke östrogeene, vitamiine ja mineraale, mis aitavad üle saada menopausi raskustest ning parandavad vereringet.
Ženšenn on tugeva toniseeriva toimega - taime kutsutakse sadeli toonikumide kuningaks. Ženšenn on suurepärane antioksüdantide allikas, seda hinnatakse eriti selle adaptogeensete omaduste poolest. Ženšenni lisandit kasutades kohaneb inimorganism muutuva ümbruse, füüsilise ja psüühilise koormusega märksa paremini. Gin-Chin varustab organismi vitamiinide ja mineraalidega, annab jõudu, aitab end füüsilise koormuse ja organismi hormonaalsete muutuste ajal paremini tunda.

MUUD KOOSTISAINED: sorbitool, mesi, trikaltsiumfosfaat, sojavalgu isolaat, askorbiinhape( C-vitamiin), kummiaraabik(stabilisaator), mikrokristalliline tselluloos, ränidioksiid, steariinhape, Cayenne`i pipar, askorbüülpalmitaat, sidrunilõhnaaine.
Kogus ühes tabeltis: harilik ženšenn 40mg, harilik eleuterokokk 20mg, Kolumbia salvei seemnepulber 160mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kuni kolm korda päevas toidulisandina.

KOGUS: 100 tabletti

Tootekood: 47

FOREVER CALCIUM  Hind 24.99 €

Kaltsium (kaltsiumbisglütsinaat, kaltsiumtsitraat ja kaltsiumkarbonaat) D -vitamiini ja magneesiumiga

Teaduslikud uuringud on näidanud, et mida vanemaks inimene saab, seda vähem omastab tema organism kaltsiumi. Täiskasvanu suudab toidust omastada kuni 60% vähem kaltsiumi kui laps. Mida teha, et luud ja hambad püsiksid terved?

Kui tahame olla terved, peame oma keha eest hoolitsema seestpoolt. Uuendatud „Forever CalciumTM“ sisaldab õigesti tasakaalustatud koguses kaltsiumi, magneesiumi, tsinki, mangaani, vaske ning C- ja D-vitamiini, mis aitavad luude siseehituse ja talitluse korras hoida. „Forever“ tõhusamad kaltsiumivormid stimuleerivad paremini luukoe kasvu ja püsivad kauem vereringesüsteemis.

Peale selle koosneb „Forever CalciumTM“ mineraalikompleks väiksematest ja kergemini imenduvatest osakestest.

Uuendatud „Forever CalciumTM“ sisaldab kaltsiumi ja muid mineraale efektiivsemal kujul, mida organism imendab ja omastab maksimaalselt.

Kaltsiumipuuduse vältimiseks tuleb tarvitada täisväärtuslikku toidulisandit. „Forever CalciumTM“ võite olla kindel, et olete valinud parima kvaliteediga toitained, mis teie tervist hoiavad.

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalne tselluloos, võrk- struktuuriga naatriumkarboksü- metüültselluloos, steariinhape, naatriumkarboksümetüültsellu- loos, dekstriin, looduslik vanilli maitseaine, dekstroos, keskmise ahelaga triglütseriidid, naatriumtsitraat.

Kogus ühes tabletis: Kaltsium (kaltsiumbisglütsinaat, kaltsiumtsitraat ja kaltsiumkarbonaat) 800 mg, Magneesium (magneesiumoksiid ja magneesiumbisglütsinaat) 300 mg, C-vitamiin (kaltsium-L-askorbaat) 80 mg, Tsink (tsinkbisglütsinaat) 6 mg, Mangaan (mangaanbisglütsinaat) 2 mg, Vask (vaskbisglütsinaat) 1 mg, D-vitamiin (kolekaltsiferool) 5 μg


SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 3 - 4 tabletti päevas toidulisandina.

KOGUS: 90 tabletti

Tootekood: 206

FOREVER KIDS Hind 11.25 €

Multivitamiinid lastele ja täiskasvanutele

Hoolitsege selle eest, et teie lapsed saaksid iga päev vajalikke toitaineid – andke neile multivitamiinidega närimistablette „Forever KidsTM“. Neist lõbusatest
ja maitsvatest multivitamiinidest saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud kõige olulisemaid vitamiine, mineraale, rauda ja fütoaineid. Nüüd sisaldab „Forever
KidsTM“ ka rauda, mis on vajalik tugevaks immuunsüsteemiks ja teadvusfunktsiooni arenguks. Raud on selline mineraal, mida enamik inimesi saab ebapiisavalt, ent mis on üldtervisliku seisundi aspektist väga oluline. Fütoained on väga kasulikud taimset päritolu toitained, mida saadakse puu- ja köögiviljast. Uus täiustatud „Forever KidsTM“ sisaldab rohkem fütoaineid erinevamatest puu- ja köögiviljadest. Toidulisandi tootmises ei kasutata mingeid kunstlikke värv- ega säilitusaineid. Tulemuseks on võrratu maitsega multivitamiinitabletid, mida on vahva süüa. „Forever Living“ toidulisandite kaubariiulil on veel üks väärt toode! Nii teile kui ka teie lastele meeldib kindlasti naturaalne viinamarjamaitse. Lisaks tunnete end rahulikuna, sest tervise eest on hoolt kantud.

MUUD KOOSTISAINED: sorbitool, ksülitool, kaltsiummalaat, magneesiummalaat, sidrunhape, viinamarja-maitseaine, mikrokristalne tselluloos, antotsüaniin, steariinhape, virsiku-maitseaine, ränidioksiid, magneesiumstearaat, sukraloos, guarkummi.
Kogus 4 tabletis: A-vitamiin 800 μg, C-vitamiin 80 mg, D-vitamiin 5 μg, E-vitamiin 12 mg, B1-vitamiin 1,1 mg, B2-vitamiin 1,4 mg, Niatsiin 16 mg, B6-vitamiin  1,4 mg, Foliaat 200 μg, B12-vitamiin 2,5 μg, Biotiin 50 μg, Pantoteenhape 6 mg, Raud 4 mg, Tsink 7,5 mg, Patenditud segu* 40 mg. *Punase paprika pulber, tomatipulber, maasikapulber, jõhvikapulber, salat-euterpepalmi, marjapulber, mangostanipulber, taralõnga pulber, marjapulber, granaadipulber, mustikapulber, spargelkapsapulber , spinatipulber, lehtkapsapulber, söögipeedipulber, porgandipulber
kõrvitsapulber, viinamarjapulber, õunapulber, malpiigiaekstrakti pulber,
kapsapulber, sibulapulber.

KOGUS: 120 tabletti.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: täiskasvanud ja lapsed alates 4. eluaastast kuni 4 tabletti päevas
toidulisandina, 2–4aastased lapsed kuni 2 tabletti päevas.

Tootekood: 354


FOREVER LYCIUM PLUS Hind 34.18 €

Taralõnga ja magusjuure tabletid

Toode on antiosüdantide, bioflavonoidide ja teiste kasulike fütotoitainete allikas. See toidulisand valmistatakse taralõnga viljadest ja magusjuure juurtest. Taralõnga taime viljades on palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: vitamiine, mineraale, aminohappeid, polüsahhariide, polüküllastumata rasvhappeid jms. Taralõnga viljadega oli juba ammustest aegadest tavaks eri haiguseid ravida. Neid kasutati nägemise, samuti jume parandamiseks, organismi tugevdamiseks, toniseerimiseks ja vananemisprotsessi aeglustamiseks.  Magusjuur on Hiina meditsiinis üks laialdasemalt kasutatav taim. See koosneb enam kui 150. keemilisest ühendist, millel teatakse olevat mitmeid kasulikke toimeid. Magusjuure ekstrakti kasutatakse sageli täiendava komponendina, et esile tõsta teiste ürtide kasulikke toimeid. Magusjuure ekstrakt on magusjuure bioflavonoidide kontsentraat. Toidulisandis Lycium Plus on kasutatud patenditud protsessi abil toodetud magusjuure ekstrakti. Selle protsessi käigus eemaldatakse suur osa glütsürritsiini - väga magusat koostisainet, mis võib esile kutsuda soovimatuid kõrvalnähte. Tänapäeva uuringutele toetudes võib väita, et magusjuure bioflavonoidid kuuluvad tugevaimate antioksüdantide hulka. 

MUUD KOOSTISAINED: mikrokristalliline tselluloos, tselluloos, steariinhape, magneesiumstearaat, ränidioksiid.
Kogus ühes tabletis: Taralõnga viljaekstrakti pulber 300mg, Magusjuure juure flavonoidiekstrakti 37,5mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kuni kolm korda päevas toidulisandina.

KOGUS: 100 tabletti

Tootekood: 72

NATURE - MIN Hind 18.79 €

Mineraalide kompleks

Nature-Min on suurepärane, täiuslikult tasakaalustatud mikro - ja makroelementide allikas. Need mineraalid on toodetud merepõjha setetest, mis on moodustunud lubjastunud merefaunast ja - floorast. Merepõhja sette mineraalid on väga head mikroelementide allikas. Mineraalid moodustavad tervelt 4% meie kehast. Inimese organism ei ole võimeline mineraale tootma, sellepärast peame vajaliku mineraalikoguse saama toidust. Nature.Min varustab organismi mikro - ja makroelementidega tasakaalustatud proportsioonides, mis on väga oluline nende omastamisel. Mineraalid mängivad inimorganismis ääretult tähtsat rolli alates vedelikutasakaalu reguleerimisest kuni geenide ja hormoonide aktiviseerimiseni. Mineraale on tarvis peaaegu kõikides organismi funktsioonides. Mineraalid on vajalikud rakkude ainevahetuseks, närvisüsteemi talitlemiseks, sisenõrenäärmete normaalseks tööks, vedelikuringluseks, vereliblede tootmiseks, luustiku ja hammaste kujunemiseks ja kasvamiseks, hormoonide funktsioneerimiseks ning veel paljudeks muudeks inimorganismi elutähtsateks protsessideks. Forever Nature-Min`i kasutamine tagab organismile kõik terveks ja tasakaalustatud eluks vajalikud makro - ja mikroelemendid. Tabletid on valmistatud looduslikust toorainest, misstõttu on organismil neid kerge omastada.

KOOSTIS: Looduslikud merevees leiduvad mineraalisetted, kroskarmelloosnaatrium, steariinhape.
Kogus ühes tabeltis: Kaltsium 167 mg, Raud 3 mg, Fosfor 111 mg, Jood 25 mcg, Magneesium 67 mg, Tsink 2,5 mg, Seleen 6 mcg, Vask 330 mcg, Mangaan 1 mg, Molübdeen 6 mcg, Vanaadium 6mcg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 2-6 tabletti päevas toidulisandina.

KOGUS: 180 tabletti

Tootekood: 37

ARCTIC - SEA SUPER OMEGA-3   Hind 28.35 €

Omega-3 ja omega-9 rsavhappe kapslid

Rasvhapped on organismi jaoks väga olulised. Need toitained täidavad mitut funktsiooni: rasvhapped kuuluvad membraani koostisesse- need on ehituskivid, mis moodustavad siseorganite kaitseks ja kehasoojuse hoidmiseks tarviliku rasvkoe. Ometi ei ole kõik rasvhapped kasulikud. teadusuuringud on eelkõige loomses rasvas sisalduvate küllastunud rasvhapete liiga suur kogust seostanud kõrgenenud kolesteroolitaseme ja südameinfarkti suurema riskiga. Teine rasvade rühm, mida nimetatakse küllastumata rasvhapeteks, mõjub aga inimorganismile positiivselt. Neid rasvhappeid ei saa organism endale ise toota, seetõttu peab ta neid toiduga saama. Forever Living Products on loonud erilise toidulisandi Artic-Sea, milles on ühendatud loomset ja taimset päritolu küllastumata rasvhapped. Oomega-3 ja oomega-9 rasvhappeid kombineerides saadi ohutu ja tasakaalustatud toitulisand, mis võib vähendada kolesterooli- ja triglütseriiditaset. Toitulisand sisaldab 255 mg EPA-d (eikosapentaeenhapet) ja 150 mg DHA-d (dokosaheksaeenhapet)(kalaõlist) ning 150 mg oleiinhapet (oliiviõlist). Artic-Sea on suurepärane oomega-3 ja oomega-9 rasvhapete allikas. Need rasvhapped reguleerivad kolesterooli- ja triglütseriiditaset, on kasulikud vereringesüsteemi, aju ja liigeste funktsioneerimiseks ning toetavad tõhusalt nägemist.

MUUD KOOSTISAINED: želatiin, glütserool, destileeritud vesi, E-vitamiin.
Kogus ühes kapslis: 750 mg kalaõli ja 250 mg oliiviõli, milles sisalduvad järgmised rasvhapped: EPA (
eikosapentaeenhape) 225 mg, DHA (dokosaheksaeenhape) 150 mg, Oleiinhape (oliiviõlist) 150 mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1 kapsel kuni 3 korda päevas toidulisandina.


KOGUS: 60 kapslit

Tootekood: 376

FIELDS OF GREENS  Hind 12.47 €

Rohelised aasad

Tänapäeva rutakas elustiil sunnib meid üha sagedamini langetama valiku tervisliku ja naturaalse toidu asemel kiirelt valmiva söögi kasuks. Forever Living Protucts pakub välja lahenduse - "Rohelised aasad". tegu on väga hästi tasakaalustatud toidulisandiga, mis aitab kompenseerida toitainete puudujäägi. Tootes sisalub rohkelt vitamiine, mineraale, valke, aminohappeid, ensüüme ja klorofülle. seda toidulisandit iseloomustab toiteelementide küllus, mis on saadud odra- ja nisuidudest, lutsernist ja Cayenne`i piprast. Odraidud sisaldavad järgmisi mineraale: kaaliumit, kaltsiumit, magneesiumit, rauda, naatriumit, vaske, fosforit, tsinki ja mangaani. Nisuidud on toiteväärtuslikud taimed, mis sisaldavat ohtralt eri vitamiine ja mineraale. Lutsern on võrratu vitamiinide (A., B6-,E- ja K-vitamiini) ning mineraalide allikas. Cayenne`i pipart kasutatakse juba ammustest aegadest meditsiinis - see tõhustab verevarustust ja seedimist. Toode sisaldab mett, milles on palju kasulikke aineid: vitamiine, mineraale ja aminohappeid. Mett kasutatakse juba iidsetest aegadest ravimi ja energiaallikana. "Rohelised aasad" on hästitasakaalustatud toidulisand, mis sisaldab vitamiine, mineraale, aminohappeid, ensüüme, klorofülli ja rohkelt kiudaineid. See toidulisand on suurepärane energia ja tervise allikas.

MUUD KOOSTISAINED: mesi, sorbitool, magneesiumstearaat, steariinhape, ränidioksiid.
Kogus ühes tabletis: Odrapulber (lehtedest) 120 mg, Hariliku nisu pulber (lehtedest) 120 mg, Taevasinise lutserni pulber (lehtedest) 120 mg, Cayenne`i pipra pulber (viljalihast) 1,7 mg.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tabeltt kaks korda päevas toidulisandina.

KOGUS: 80 tabletti

Tootekood: 68


FOREVER ACTIVE PROBIOTIC Hind 26.71 €

Probiootikumid

Bakterid on inimese organismis elavad mikroorganismid, mis mängivad meie tervise seisukohalt olulist rolli. Bakterid jagatakse headeks ja halbadeks. Häid baktereid nimetatakse probioootikumideks. Forever Active Probiotic on seedesüsteemi tervistamiseks loodud väike, kergesti neelatav kapsel. Kui organismis väheneb toitumisharjumuste või elustiili tõttu naturaalsete probiootikute hulk, taastab see toidulisand nende tasakaalu. See toidulisand aitab toitu seedida, tühustab toitainete omastamist, reguleerib soolestiku funktsioone, happelisust, taastab loomuliku mikrofloora tasakaalu, mõjutab positiivselt inimese kasvu ja arengut. Probiootikumid on väga tundlikud keskkonna suhtes, mistõttu kasutab Forever Living selle toidulisandi tootmiseks erilist patenditud kapslitehnoloogiat, mis aitab säilitada probiootikumide omadusi ja tagab, et kuue kasuliku bakteri eriline segu vabaneb organismis alles siis, kui kapsel jõuab käärsoolde. Toidulisandis sisalduvad probiootikumid on saadud järgmistest piimhappe- ja bifidobakterite liikidest: Lactobacillus acidophilus pärsib ebasoovitavaid mikroorganisme ning aitab takistada nende paljunemist; Bifidobacterium longum tõrjub välja halvad bakterid ja vähendab seedehäirete riski; Bifidobacterium lactis aitab alandada organismi pH-d ning pidurdab patogeensete bakterite paljunemist; Lactobacillus rhamnosus aitab seedetrakti kaitsta ebasoovitavate mikroorganismite eest; Lactobacillus bulgaricus aitab peensoole puhtana hoida ja tasakaalustab selle tööd;  Lactobacillus plantarum säilitab tähtsaimaid toitaineid, aidates nii toksiine neutraliseerida.
Forever Actice Probiotic on hetkel ainus pika säilivusaja ja kuue bakteriliigiga probiootikum, mida ei ole vaja hoida madalal temperatuuril. Toidulisandi juures on suurepärane veel seegi, et see sobib hästi aaloemahlaga. Aaloe tõhustab probiootikumide kasvu ning loob ideaalse keskkonna nende toimimiseks. Kui soovite parandada seedesüsteemi funktsioneerimist, tagada toitainete imendumise ja tugevdada immuuntalitlust, lisage oma menüüsse Forever Active Probiotic.

MUUD KOOSTISAINED: palmiõli, želatiin, glütserool, sojaletsitiin, pektiin.
Kogus ühes kapslis: Patenditud probiootikumi segu 1 mld osakest - L.acidophilus, B. longum, B. lastic, L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel päevas veega enne sööki või kaks tundi pärast söömist. Neelata tervelt.

MÄRKUS: Ei sisalda pärmi, nisu, gluteeni, maisi, piimatooteid, kunstlikke värvaineid ega säilitusaineid. Toode sisaldab üksnes looduslikke koostisaineid, mistõttu võivad kapslid värvi muuta.

KOGUS: 30 kapslit

Tootekood: 222

FOREVER NATURE`S 18                                                  Hind 39.71 €

Puu - ja köögiviljade kompleksvitamiin

Neljas tabletis on nii palju antioksüdante, kui palju saaksite neid päevas viis portsjonit puu- ja aedvilja süües. Forever Nature‘s 18 on meeldiva maitsega hõlpsasti näritavad tabletid.

KOGUS: 120 tabletti

Tootekood: 271

FOREVER PRO 6                                                              Hind 24.60 €

Toidulisand meestele

Paljud üle 40-aastased mehed on täheldanud, et eesnäärme talitlusele suunatud toidulisandite tarvitamine tuleb kasuks. Eesnääre on kusepõie all asuv Kreeka pähkli suurune nääre. Forever Pro 6 on kuue vitamiini, mineraalide ja ravimtaimede kooslus, mis aitab eesnäärme tervena hoida. Serenoapalmi vilja ja aafrika ploomipuu koore ekstrakt sisaldab taimseid aineid, mis tugevdavad eesnääret. Vabade radikaalide negatiivset mõju neutraliseerivad E-vitamiin, seleen ja lükopeen võivad parandada eesnäärme talitlust. Arvatakse, et beetasitosterool on kasulik mitte ainult eesnäärmele, vaid aitab ka kolesterooli taseme normis hoida. Forever Living Products on loonud hetkel müügilolevatest eesnäärme toidulisanditest parima, kasutades nimetatud koostisainete väärtuslikemaid omadusi ja pakkudes neid hõlpsasti manustatavate tablettide kujul!

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 1 tablett kolm korda päevas

MUUD KOOSTISAINED: kaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos, steariinhape, magneesiumstearaat, naatriumkroskarmelloos, siliitsiumdioksiid.
Üks 760 mg tablett sisaldab: E-vitamiin (d-alfa tokoferoolatsetaat) 4.5mg, 30% * ,Seleen (sodium  selenite) 23.3 μg, 23%  *, Serenoapalm (Serenoa repens) ekstrakt (vilja) 83.3 mg, Aafrika ploomipuu(Pygeum africanum) ekstrakt (koore), 33.3 mg, Betasitosterool 16.7 mg, Lükopeen 3.33 mg,
antioksüdant E34, emulgaator E460, steariinhape, emulgaator E470b, stabilisaator E468,  paakumisvastase aine E551. * % soovitatav ööpäeva annus

KOGUS: 90 tabeltti

Tootekood: 263

FOREVER NATURA Q10  Hind 24.90 €

Südameabi

Forever NutraQ10 on eriline segu, mis varustab südant ja veresoonkonda kolme sorti oluliste toitainetega. See hoiab vere homotsüsteiinitaseme normis, varustab organismi koeensüümiga Q10 ja antioksüdantidega. Üheskoos toimides parandavad need koostisained südame-veresoonkonna seisukorda. Koeensüümi Q10 toodab organism ise. See on vajalik südame ja veresoonkonna talitluseks. Koeensüümi Q10 jääb vananedes vähemaks. Siis on see meile aga just kõige vajalikum. Peale selle aitab NutraQ10 meie südant ja veresooni homotsüsteiini õige taseme säilitamisega veres - B- grupi vitamiinid (B6 ja B12 vitamiin, foolhape) hoiavad homotsüsteiini koguse tervele organismile omasel madalal tasemel. See hoiab südame ja veresoonkonna tervena. Nutra Q10 sisaldab veel naturaalseid taimeekstrakte (viinamarjaseemne, kollajuure, viirukipuu ja oliivilehe), mille soodne mõju südamele ja veresoonkonnale on uuringutega tõestatud. Pealekauba oleme lisanud selliseid mineraale nagu magneesiumi ja kroomi (parandavad südame talitlust), letsitiini ("õlitab" veresooned ja mobiliseerib rasvad) ning tõhusaid antioksüdante C- ja E- vitamiini. Kasutage neid Nutra Q10 võrratuid omadusi ära ja segage seda klaasi aaloemahla sisse, et saakiste ühtlasi aaloe kasulikud ained. See on suurepärane abi teie südamele!

ÜKS PORTSJON on 1 pakk

Ühes karbis on 30 pakki

SOOVITAV KOGUS: üks pakk päevas. Lahustage paki sisu 100ml vees või mahlas ja jooge ära.

KOGUS: 30 pakki

Tootekood: 312
FOREVER ARGI +  Hind 56.70 €

L- Arginiini ja vitamiinide kompleks

L-arginiin on nii tõhus aminohape, et teadlased kutsuvad seda võlumolekuliks. Nimi on pandud tõepoolest asja eest, sest meie organism muundab L-arginiini lämmastikoksiidiks – vere­soonte lõdvestumist ja laienemist soodustavaks molekuliks. See protsess aktiveerib vere­ringe, mis mõjutab positiivselt paljusid olulisi funktsioone: vererõhku, veresoonkonna ja südame üldist seisundit, immuunsüsteemi, lihaste kasvu, luude ja kudede arenemist ja taastumist, meeste seksuaaltervist, rasva- ja glükoosivahetust, vananemise vastu võitlevate hormoonide tootmist jpt funktsioone. L-arginiin on väga kasulik, mistõttu ei ole ime, et see nõnda suurt huvi tekitab. Uus ARGI+ sisaldab kogu L-arginiini väge. Lisaks on selle toime tugevdatud järgmiste ainetega: granaatõunaekstrakt – suurepärane antioksüdantide allikas; punase veini ekstrakt, mis aitab kolesterooli õigel tasemel hoida; viinamarjakesta- ja marjaekstraktid südame, veresoonte ja immuunsüsteemi tervendamiseks. Kõik need koostisosad kokku moodustavad uue põlvkonna toidulisandi, mis parandab organismi üldist seisundit. Vaid üks mõõtlusika täis vee või eelistatud aaloemahlaga segatud ARGI+´i loob parema enesetunde. Rikastage oma toidulauda tõhusa L-arginiiniga – nii olete tervemad!

TEAVE TOIDULISANDI KOHTA: Üks pakk on üks portsjon. Ühes suures kotis on 30 pakki ehk portsjonit.
Foreveri patenditud puuviljasegu 220 mg*
 
KOOSTIS: Viinamarjakestaekstrakt, granaatõunaekstrakt, punase veini ekstrakt, leedrimahla pulber, vaarikamahla pulber, murelimahla pulber, põldmurakamahla pulber, mustsõstramahla pulber ja mustikamahla pulber.

Ühes portsjonis sisaldub Soovituslik ööpäevane norm, %*

40 kalorit
3 g süsivesikuid 1%
3 g suhkrut *
80 g C-vitamiini (L-askorbiinhapet) 100%
5 µg D3-vitamiini (kolekaltsiferooli) 100%
75 µg K2-vitamiini (menakinooni) 100%
1,4 mg B6-vitamiini (püridoksiinvesinikkloriidi) 100%
2,5 µg B12-vitamiini (tsüanokobalamiini) 100%
200 µg folaati (foolhapet) 100%
5 g L-arginiini
*

 
*Soovituslik ööpäevane kogus ei ole kindlaks tehtud.
 
SOOVITUSLIK TARVITAMINE: juua iga päev üks pakk ARGI+´i lahustatuna 250 ml vees vm joogis.

Kui olete rase, imetate last või kannatate tervisehäirete all, pidage toote kasutamise eel nõu arstiga.

KOGUS: 30 portsjonit

Tootekood: 473